اشتراک ایمیلی

به رایگان مشترک مطالب سايت شوید تا مطالب داغ را از دست ندهید. از ایمیل شما استفاده تبلیغاتی نخواهد شد و هر زمان که بخواهید می توانید اشتراک خود را قطع کنید.


آدرس پست الکترونیک:

مرجع موزیک و کدهای موزیک و بلاگ اسکین

سلام به همه دوستان عزیز و گرامی:

راستش خیلی وقت بود دلم میخواست یکی از بهترین دوستام رو دلش رو شاد کنم.هرچی فکر میکردم به نتیجه ای نرسیدم تا اینکه این فکر به سرم زد تا این کار رو انجام بدم.نمیدونم کار خوبی هست یا نه و میتونم دلشو شاد کنم یا نه اما امیدوارم علی جان با این کارم خوشحالت کرده باشم.

حتما همه شما وبلاگ نویسان موقعی که یک وبلاگ تازه ثبت کردین به دنبال قالب های زیادی بودین تا با موضوع وبلاگتون متناسب باشه و از زیبایی و رنگ بندی مناسبی هم برخوردار باشه.برای من که خیلی مهمه و میدونم قطعا برای همه شما هم مهم هست و دوست دارین زیباترین و بهترین قالب هارو داشته باشین.

اول قصد دارم دوست خوبم رو معرفی کنم که مدیریت بلاگ اسکین به عهده ایشون هست و به نظر شخصی خودم یکی از آروم ترین و هنرمندترین طراح هایی که دیدم و سبک کارهاشو دوست دارم.به نظرم علی هم خلاقیت داره و هم میتونه متناسب با موضوعی که در ذهنش داره بهترین طراحی رو ارائه بده…

حقیقت از امروز قصد دارم قالب هایی که در بلاگ اسکین ارئه شده است رو خدمتتون شرح بدم و یک شرح تفصیلی از نوع کار مطرح کنم و شما رو با قالب ها و نوع طراحی های این دوست خوبم بیشتر آشنا کنم.

امیدوارم که تونسته باشم با این کار کمی علی رو شاد کرده باشم.

This Post Has Been Viewed 0 Times


طبقه بندی: اخبار | اخبار سایت  
نوشته شده در تاريخ ۲۳ خرداد ۱۳۸۹ | بدون نظر

» ارسال نظرات


تمامی حقوق مادی و معنوی و تمامی کدها متعلق به مرجع موزیک و کدهای موزیک می باشد و انتشار آن با ذکر منبع بلامانع است